ShowBiz

Publikohet kënga “Shqiptar” nga Mozzik dhe Unikkatil

Është publikuar bashkëpunimi i parë mes Mozzik dhe Unikkatil, njofton Klan Kosova.Kënga quhet “Shqiptar” dhe është realizuar nga Miksu dhe Macloud ndërkaq tekstin e kanë shkruar të dy reperët.

Për këtë duet, Mozzik tha se i është plotësuar ëndrra.