ShowBiz

Publikohet kënga “Adem Jashari” nga Gold AG dhe Shyhrete Behluli

Reperi Arian Agushi- Gold AG dhe këngëtarja Shyhrete Behluli i kanë bashkuar sërish idetë për projektin e ri muzikor.

Kësaj radhe ata kanë vendosur t’i këndojnë heroit legjendar, Adem Jashari, dhe pikërisht me emrin e tij titullohet edhe kënga e tyre e re.

Ky projekt muzikor vjen i realizuar edhe me videoklip.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje