ShowBiz

“Pse më sheh shtrembër”/ Sherr mes djemve në një emision live…

Pas debateve në studio, Berati dhe Fatjoni janë përfshirë në një zënkë jashtë ambienteve të “Top Channel”.

E gjitha sipas Fatjonit nisi në momentin që Bearti po e ‘shihte shtrembër’. Sipas Fatjonit ai është përpjekur të sqarohet me djalin nga Kosova, por ai nuk e ka pritur mirë këtë gjë.

Pjesë nga biseda në studio:

Bearti: Fatjoni reagoi keq jashtë, edhe unë shumë keq.

Fatjoni: Unë kam dëshmitar të gjithë gazetarët. Unë isha aty dhe po më shihte shtrembër, më tha çfarë ke. I thash vëllai mos i merr personale dhe agravoi gjendja. Unë nuk jam xheloz

Bearti: Mos gënje.

Fatjoni: Ai po më thotë që gënjen, pyet çfarë të duash. Unë i vajta herën e dytë prapë, i thash mos i merr gjërat personale, i ke të gjitha këtu. Unë isha duke ecur dhe qeshur. Ke asistentët, ishin të gjithë dhe pyeti. Unë jam i pari që nuk i dua këto skena. Ishim duke diskutuar për takimin, vjen Berati dhe po shikonte shtrembër, it hash çfarë ke. Unë nuk kisha asgjë me Beartin.

Bearti: Unë shkova me u ndërruar dhe pash Fatjonin me gazetaret. Nuk e di, në studio, ky ka pasur ndo një gjë nuk e di. Unë shikova dhe qesha dhe më tha pse më she shtrembër. Unë erdha Fatjon.

Fatjoni: Të thash mos i merr personale, sepse aty jemi në një shoq televiziv, nuk dua të zihem me ty nesër pasnesër.