E mërkurë, 27 Maj, 2020
ShowBiz

Produktet serbe hidhen përtokë n’Kosovë Show, shihni momentin

Deputeti i AAK’së Bekë Berisha ishte i ftuari i kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show. Berisha ka kritikuar presidentin e Kosovës rreth dialogut me Serbinë dhe ideve rreth ndryshimit të kufijve.Po në këtë emision i ftuar ishte edhe këngëtarja Arta Bajrami e cila tregoi të rejat në karrierën e saj.

Krejt në fund transmetohet një fushatë kundër produkteve serbe.LEXO EDHE:
Adhurim Demi: Njerëzit që e shikojnë “Çka ka shpija”, janë të ulët artistikisht, prandaj u largova