ShowBiz

“Pritem oj nanë pritem” vjen nga Besimi dhe Kumrija

Çifti i estradës nga muzika popullore Besimi dhe Kumrija sjellin projektin e tyre të radhës për këtë sezon verore shkruan sot Televizioni Opoja.

Projekti i cili është publikuar pak kohë me parë ka marrë shumë pelqime nga Mërgimtaret pasi që ky projekt është dedikuar pikërisht për ta.

Besimi dhe Kumrija janë kengetarë të muzikës popullore të cilët qdo herë sjellin projekte të cilat janë tejet rrëqethëse dhe shumë emocionale.

Vlenë të përmendet që Besimi dhe Kumrija kanë sjellë pakë kohë më parë edhe një këngë në bashkëpunim me Elhame Mustafen i cili është pritur shumë mirë nga adhuruesit e muzikës së tyre.

Ky projekt është punuar nga autori i tekstit Sami Aliu e kompozuar nga Emin Aliu dhe Nexhi Vuniqi i pregaditur nga Time Pictures e i lansuar nga Prodcenti Afrim Koleci – Baresha.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?