ShowBiz

Prezantuesja shqiptare dhuron një makinë luksoze për të festuar 1 milion ndjekës në Instagram

Alketa Vjesiu është nga personalitetet më të njohura të ekranit shqiptar.

Moderatorja prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në televizion e këtë vazhdon ta bëjë edhe sot, pas 20 vitesh.

Alketa është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe tejet aktive me postime të ndryshme, së fundi ajo ka arritur në shifrën e 1 milionë ndjekësve dhe karrierën 20 vjeçare dhe këtë ka vendosur tua shpërblej adhuruesve.

Prezantursja ka postuar në fotografit e veturës luksoze të tipit “Ford Fiesta” duke treguar edhe rregullat e lojës që ndjekësit duhet t’i plotësojnë në mënyrë që të bëhen fitues.

Ndryshe, kujtojmë që Alketa prezantoi për herë të parë edhe në “Sanremo” të Italisë në edicionin e fundit të festivalit.