ShowBiz

‘Përplasja’ e Shyhretes me Motrat Mustafa, hy në mes edhe nëna e Leartës

Kënga për nënën nga Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli bëri bujë, shkruan GazetaBlic.

E gjithë kjo si shkak i akuzës së Motrave Mustafa, drejt Shyhrete Behlulit se ajo ua ka kopjuar idenë e këngës.

Dje, Shyhrete Behluli u prononcua për ‘Prive‘ ku dha deklaratën e saj lidhur me këngën për nënën.

Ajo tha se Motrat Mustafa duhet të më kërkojnë falje publikisht.

Po ashtu, këngëtarja u shpreh se ajo ka qenë e para e cila e ka pas temën e këngës.

Lidhur me këtë një reagim ka bërë edhe nëna e Leartës, nëna e resë së Shyhretes.

Ajo publikoi një foto në ‘Instastory‘ në të cilën shihet Shyhretja duke u ‘shfajësuar’ nga akuzat e kolegeve. /GazetaBlic/