ShowBiz

Pas videos me pullë të kuqe, nuk ndalet së provukari modelja shqiptare

Ka vite qe merret me modeling dhe eshte e para modele qe tentoi te zhvishet perpara nje aparati fotografik.

Dhe bëhet fjalë për modelen shqiptare Florida Sala.

Modelja seksi është parë edhe në klipe të ndryshme të këngëtarëve shqiptarë, ku jo vetëm bën modelen por edhe balerinën.

View this post on Instagram

#morningmotivation 💜

A post shared by Florida Sala (@florida_sala) on

View this post on Instagram

@juxhinkurti ♥️ #morningmotivation

A post shared by Florida Sala (@florida_sala) on

Shiko videon‘Çmendet’ modelja shqiptare poston video duke bërë marrëdhënie intime


SHIKO EDHE: A JENI INFEKTUAR ME COVID-19