ShowBiz

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten.Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën.

Prive.al sjellë ekskluzivisht fotografi të tij vetë i dyti të cilat mund t’i shihni më poshtë.