ShowBiz

Partnerja e Ronaldos thekson format trupore në palestër

Georgina nuk po i ndal ushtrimet.

Ani pse kohë pandemie, Ronaldo e as partnerja e tij Georgina, nuk po i ndalin ushtrimet, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaqur joshëse duke theksuar format trupore në palestrën e cila me gjasë është në shtëpinë e tyre.

Georgina shihet me veshje sportive ndërsa ka treguar format e përkryera trupore.

Duke pasur parasysh se është aktive në Instagram dhe shpesh publikon foto provokative, ajo ndiqet nga një numër i madh i njerëzve./Lajmi.net/

View this post on Instagram

New @aloyoga 🌸

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on