ShowBiz

Pa sytjena fare, Arta Nitaj provokon keq

(Foto: Instagram)

Modelja Arta Nitaj ia dha flaken rrjetit sonte.

E veshur me një veshje unike, Arta Nitaj ka pozuar pa sytjena, shkruan InfoKosova.

Ajo shfaqi format e saj të trupit dhe mbi të gjitha gjoksin e formuar.

Arta edhe pse nuk po është aktive në ndonjë projekt profesional, ajo vazhdon të jetën aktive në instagram.

LEXO EDHE:  “Ti falesh? Jo bre mos bon hajgare”, llafet kur Kaltrina vendosi të mbulohet