ShowBiz

Pa pikë grimi, pa filtra dhe pa silikon! Ja si duket Bleona Qereti

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Bleona Qereti tregohet mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria, të cilat marrin komente të ndryshme nga ndjekësit.

Së fundmi, Bleona ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet shumë natyrale. Këngëtarja shkruan se nuk ka as filtra dhe as silikon.

“Yeah, në djall filtrat! Pa filtra, pa “retouch” dhe sigurisht pa silikon”, ka shkruar ajo krahas fotos.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje