ShowBiz

Oriola Marashi vazhdon me pozat provokuese, shfaqet vetëm në të brendshme nga Dubai

Oriola Marashi po i shijon ditët e nxehta Në Dubai.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ndodhet me pushime në Dubai.

Ata që e njohin e dinë që Oriola i ka në qejf fotosesionet dhe në Instagram ndan shpesh nga ato atraktive.

View this post on Instagram

Purple lamborghini 🦄

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Së fundmi modelja i ka publikuar disa foto nga pushimet në Dubai dhe mezi njihet në këto imazhe.

Megjithatë format e saj trupore bien në sy dhe duket tejet seksi