ShowBiz

Oriola Marashi provokon keq, del e ”zhveshur” në qytet

Modelja shqiptare ka postuar në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net.

Oriola shpesh herë udhëton në vende të ndryshme për shkak të punës si modele ku edhe realizon sete fotografike të ndryshme.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?