ShowBiz

Nuk pritej, Donaldi kërkon të largohet nga ‘BBV’?

Duket se gjendja emocionale e Donaldit nuk është e mirë.

Kjo erdhi pas eliminimit të Trixës nga ‘BBV’, shkruan Indeksonline.

Gjatë bisedës më Monikën, Donaldi tha se do të dalë nga shtëpia dhe ta lej lojën.

Menjëherë pas kësaj deklarate Donaldi është thirrur në dhomën e rrëfimit, ku normalisht e kanë kërkuar për te biseduar lidhje me këtë fraze.

LEXO EDHE:  Afrona dhe Blero në garë kush bën poza më të bukura (me partnerët e rinj)