ShowBiz

Nuk ndalet 51-vjeçarja Jennifer Lopez, dalin pamjet nga vila 40 mln $

Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj Alex Rodriguez kanë blerë një rezidencë plot 40 milionë dollarë në ishullin Star në Miami. Shtëpia luksoze ka 10 dhoma gjumi, 12 banjo, pishinë të madhe dhe pamje panoramike.

Kopshti i rezidencës luksoze ka edhe një vaskë të nxehtë, shatërvan, tapet prej bari. Sipas mediave të huaja, banesa ka edhe ashensor.

51-vjeçarja JLO dhe 49-vjeçari Alex pritet që të kurorëzojnë dashurinë e tyre, por çifti nuk ka vendosur ende se kur do të ndodhë kjo.

Ata janë më të lumtur se kurrë në krahët e njëri-tjetrit dhe kjo dëshmohet në çdo dalje publike të yjeve.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?