ShowBiz

Nora Istrefi “tërbon” fansat me pozat me bikini

Këngëtarja e dashur për publikun, Nora Istrefi, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se po shijon ditët e nxehta të verës në det.

Së fundmi ajo shfaqet e veshur me një palë bikini rozë dhe Nora i ‘çmendi’ ndjekësit.

Ajo vuri në pah format e saj të tonifikuara trupore dhe dukej mjaft joshëse.

Me anë të videove, Nora zbuloi se gjatë pushimeve po e shoqëron vajza e saj e vogël Renee.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?