ShowBiz

Njihuni me infermieren bukuroshe e cila përjashtoi këngëtarin e njohur nga emisioni!

Në emisionin ‘Kojshia Show’ pasi ishte duke u zhvilluar intervista u fut një infermiere dhe pasi i kontrolloj të gjithë duke i’u matur temperaturën e ndërpreu emisionin.!

Infermierja bukuroshja është nga qyteti i Drenices, Mejreme Hajdraj.

Shih minutën e 9 te emisionit, për ta parë atë moment epik.