ShowBiz

Njihuni me djalin e Kadri Veselit

Babain e tij Kadri Veselin ia njohim të gjithë, sepse është kryetari i partisë më të madhe në vend.

Përveç babait, në publik shpesh herë është shfaqur edhe e ëma e tij Violete (bashkëshortja e Kadri Veselit), por rrallë herë e kemi parë atë.

Sponzor

Është djali i madh i Kadri Veselit, i cili është kryekëput sikurse babai i tij kur ishte i ri. Ndryshe prej liderëve tjerë, Veseli të paktën deri më tani nuk është parë në asnjë fushatë me djalin e tij.

LEXO EDHE:  "Lajm i madh": Vivien dhe Getinjo janë pajtuar!