ShowBiz

“Ngrije fundin dhe hapi këmbët”, vajza e biznesmenit vë në pozitë moderatoren

Modelja e njohur, Niki Delijorgji, dhe njëkohësisht vajza e biznesmenti të njohur ka surprizuar sot moderatoren Bieta Sulo me një seancë meditimi dhe me detajet që ka treguar për veten e saj.

E ftuar në “Ftesë në 5”, Delijorgji tha se ka pasur kohë, si në verën e shkuar, që ajo ka qëndruar pa dep iluar, me që llim që të bënte që qytetarët ta shikonin atë.

“Unë e kam bërë, kam dalë me shumë lesh në sqetullat e mia dhe këmbët e mia sepse doja që ta hiqja këtë idenë që femrat duhet të jenë kështu. Mua më pëlqen por nuk dua. Unë e bëra kas tile, edhe e ngreja çik dorën kështu që të shikonin. Nuk largoheshin por shikonin me çudi,”– tha ajo.

Më pas, Delijorgji e ftoi Sulën që të bënin të dyja një ulë rimë në studio për të nxjerrë energjinë negative.

“Do ta bëjmë një kështu bashkë. Një ulë rimë e një kshu. Është shumë e fuqishme kur e bën këtë kështu,”– tha ajo

Më pas, modelja e mori moderatoren dhe e uli për të bërë një seancë meditimi, i tha moderatores që të ngrinte fustanin dhe të hapte këmbët, por Bietën kjo e bëri të ndihet në siklet, por për shkak të kohë televizive, gjithçka u ndërpre.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?