ShowBiz

Nezir Çoçaj merr përkrahje në garën e tij për deputet në Krajk të Hasit

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Nezir Çoçaj, ka takuar strukturat e partisë në Krajk të Hasit.

Ai, në këtë takim ka marrë përkrahje nga banorët e Krajkut në garën e tij për deputet.

Përmes një statusi në faqën e tij në facebook, Çoçaj ka thënë se në Krajk si dhe në gjithë Hasin, Partia Demokratike ka dëshmuar me punën e saj si në qeverisjen lokale dhe qendrore se si punohet për të mirën e qytetarëve.

Postimi i plotë i tij:

Krajku në përkrahje të #Rimëkëmbjes. Në Krajk si dhe në gjithë Hasin, Partia Demokratike ka dëshmuar me punën e saj si në qeverisjen lokale dhe qendrore se si punohet për të mirën e qytetarëve.

#PDK134
#HoxhajKryeministër
#NezirÇoçaj20


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?