ShowBiz

“Nëse do të isha Loredana”, balerina e njohur zbulon ç’do të bënte me Mozzik

Lidhja e dashurisë midis Mozzik dhe Loredanës është kthyer si një tenelovelë e cila gjatë “transmetimit të serive” ka rrëmbyer vëmendjen e shumë ndjekësve.

Edhe balerinës së njohur, Adela Lami nuk i ka shpëtuar kjo lidhje kaq e përfolur. E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Why Not në Rtv Ora gjatë lojës “Nëse do të ishte” Adela ka treguar se nëse do të ishte në vendin e Loredanës ajo do të kthehej me Mozzikun.

“Do të bashkohesha prap me atë, për hir të fëmijës. Meqënëse janë familje, si femër që jam e uroj të bashkohen prap. Unë do e merrja Mozzikun prap”- thotë Adela.