ShowBiz

Në ditën e gruas, Blerta Deliu shfaqet pa pikë grimi në fytyrë

Deputetja nga radhët e PDK-së, Blerta Deliu – Kodra, është shquar gjithmonë për paraqitjet e saj me elegancë në daljet publike.

Për t’u dukur gjithnjë atraktive dhe në top formë, Deliu – Kodra duket se kujdeset që gjithnjë të jetë e rregullt në sport, shkruan GazetaBlic.

Këtë mëngjes ajo e nisi duke vrapuar në Parkun e Gërmisë, teksa ka uruar edhe 8 marsin- ditën e gruas.

Vëmëndjen e mori paraqitja e saj, pa pikë grimi.

Më poshtë pamjet.