ShowBiz

‘Na thave shpirtin”, Fidani dhe Rita humbin person e zemrës

Rita Haziri dhe Fidan Gashi, janë çifti më i përfolur aktualisht.

Ani pse janë të ri në treg, të dy janë pëlqyer tej mase dhe po vazhdojnë të sjellin projekte të reja të cilat duket se po kanë shumë suksese, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se tashmë janë figura të njohura, ata ndiqen në rrjete sociale nga një numër i madh.

Mirëpo dje ishte ditë zie në familjen e Fidanit dhe Ritës.

Nëna e Fidanit ka ndërruar jetë. Lajmin e vdekjes së saj e ka bërë të ditur vetë çifti.

“Nanë e shtrenjta nana… Allahu të shpërbleftë me xhenet në këtë muaj të shenjte të Ramazanit”, ka shkruar në njoftimin për vdekjen e nënës së tij Fidani.

LEXO EDHE:  Stresi i "frikëson" serbët- “Le t’vin k*rvat se gati na kanë, i pari prej Tirane me shok jemi për Kosovë”

Lajmin për vdekjen e nënës së Fidanit e ka dhënë edhe Rita e cila vdekjen e saj e ka përshkuar me fjalët “na thave shpirtin…”. /ORAinfo/