ShowBiz

Mustafa Nano: Do të doja të flejë një natë me Bora Zemanin – Ja pse!

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë, mysafir ishte gazetari e ish-Politikani nga Shqipëria, Mustafa Nano.

Ai ka folur edhe për më të përfolurit në showbizin shqiptar, duke mos kursyer edhe disa shaka për ta. Gjatë intervistës, Nano ka thënë se do dëshironte të flinte një natë me Ledy Gaga-në dhe Bora Zemanin.

Ndiqeni minutën e 11:00 te emisionit për ta kuptuar pse.

LEXO EDHE:  ‘Na thave shpirtin”, Fidani dhe Rita humbin person e zemrës