ShowBiz

Mozzik uron Kurban Bajramin: Unë sot s’pres mysafirë e as nuk shkoj askund

Ai është një nga reperët më të suksesshëm dhe më të komentuar shqiptar.

Fama e tij ka kaluar edhe kufijtë, derisa është ky artisti nga Ferizaj, i njohur si Mozzik.

Ai sot përmes një fotografie ku shihet me një kurban në dorë, ka uruar për festën e Kurban Bajramit, ku shkruan:

EID MUBARAK 🤍
Urime Kurban Bajrami !
Zoti ju dhashtë shëndetin e gjitha të mirat juve e familjes suaj , unë sot nuk po pres mysafir , as nuk po shkoj mysafir , as nuk po vizitoj gjyshërit , po rri shtëpi shkaku i virusit.

Po sot edhe në shtëpi me qëndru e kemi albumin ” MozzArt ” me ndëgju LINK IN BIO 🔥🔥 #PërhajrBajrami #PërhajrAlbumi #MOZZART


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?