ShowBiz

Mozzik surprizohet nga vajza dhe Loredana live në NIN

Gjatë një interviste pa rezerva të Mozzikut në emisionin Nd’rrimi I Natës në Klan Kosova, ka ndodhur një surprizë.

Artisti mori një befasi live nga vajza e tij Hana dhe Loredana.

Në videon e përgatitur enkas për të, Hana I thotë Mozzikut “të dua babi”, duke e emocionuar shumë atë.

Ndër të tjerash, Mozziku gjatë intervistës së tij tha se nuk do të ribashkohet me Loredanën, ish-gruan e tij me të cilën u nda vitin e kaluar.