ShowBiz

Mozzik dhe Loredana janë rikthyer bashkë dhe reperja i thotë të gjitha

Prej disa ditësh në media është përfolur se Loredana dhe Mozzik janë rikthyer me njëri-tjetrin. E gjitha nisi kur u zbulua se cifti ndiqen në TikTok, janë takuar në një qendër tregtare në Gjermani, kanë veshur rrobat e njëri-tjetrit etj.

I ftuar në “Shiko Kush Luan”, pyetjes a është në një lidhje Mozzik iu përgjigj: “Nuk e di as unë dhe nuk keni për ta ditur as ju”, duke i shtuar thashethemet.

Mirëpo Loredana i ka thënë të gjitha me veprimin e saj të fundit. Në videon e çiftit në qendrën tregtare në Gjermanim reperja ka komentuar një zemër të kuqe. Kështu Loredana ka lënë të kuptohet se ata janë bashkë dhe të lumtur krah njëri tjetrit.