ShowBiz

“Mos e harxhoni kaparin”, shikojeni si i përgjigjet Labi ndjekësit

Labi i ktheu përgjigje komentuesit që i tha të mos e harxhojë kaparin.

Labinot Tahiri këto ditë po pushon bashkë me bashkëshorten e tij dhe fëmijët në bregdetin shqiptar.

Edhe atje, këngëtari nuk i ka ndaluar ironizimet lidhur me virusin COVID-19, ndërsa duket se po e shijon në maksumim pushimin.

Në imazhim e fundit ku u shfaq krah bashkëshortes duke marrë rreze dielli në mengjes buzë plazhit, në sy të bie një koment.

“Mos e hargjoni kaparin”, i shkruan komentuesi, ndërsa përgjigja e Labit ishte “haha gati shkoj tash veq per peshqi me ka mbet se suxhuk ma ska haha”.


SHIKO EDHE: 7 SIMPTOMAT QË JU TREGOJNË NËSE KENI COVID-19