ShowBiz

Morena, vjen me një foto provokuese dhe të nxehtë nga shtrati

Morena Taraku është bërë e gjallë sot me një foto tepër të nxehtë në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare, e cila karrierën e saj është duke e zhvilluar në Turqi, konkretisht në Stamboll, derisa vazhdimisht tregon asetet e saj.

Ajo kohëve të fundit nuk ka qenë shumë aktive, për shkak se i kishte vdekur një mik i saj i ngushtë.

Sonte ajo ka pozuar e shtrirë në një krevat derisa ka të veshura një palë jelek me ngjyrë hiri dhe të bardhë derisa duart i ka të vendosura në formë revoleje.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?