ShowBiz

“Mora vendimin që jeta ime të ndryshonte”, Arjola tregon momentin kur braktisi shtëpinë e ish-partnerit

Arjola ka tronditur shpesh herë opinionin publik teksa ka treguar vështirësitë e shumta që ka pasur në jetën e saj.

Në një bisedë me Kledin dhe Semin ajo tregon për momentin kur ajo braktis shtëpinë e ish-partnerit të saj.

“Ndodhi një gjë dhe kjo ishte hera e fundit që ja fala. Mora vendimin që jeta ime do të ndryshone drastikisht.

Unë i thash a do të ndryshosh dhe ai më tha po, por veprimet e tij ishin komplet të kundërta”-tha ajo.

LEXO EDHE:  Mashtruan një shqiptari? Disa dokumente që janë shpërndarë sot vërtetojnë se Luizi dhe Kiara nuk janë të martuar