ShowBiz

Monika kërcim “sensual” në shtëpinë e BBVIP, Donaldi dhe Iliri e lagin me birrë (VIDEO)

Duke shijuar motin e mirë dhe dielin banorët e Big Brother VIP janë argëtuar, teksa Monika ka dhuruar një spektakël të veçantë.

Ajo po shijonte muzikën në sfond me levizje kërcimi sensual, kur Donaldi dhe Iliri i janë afruar duke e lagur me birrë. Aktorja e shijoi shumë këtë moment, duke vazhduar kërcimin, por duke argëtuar dhe baborët e tjerë që po e shikonin.

Ky ishte një moment gazmor për banorët, duke ç’tensionuar sado pak ethet e finales, që sa vjen e ndihen më shumë.

LEXO EDHE:  “Marshojmë për veri”, Stresi bën thirrje të i bashkohen në marsh, më pas “pendohet” dhe e fshinë postimin