ShowBiz

Momente dramatike në ‘Për’puthen’, Lediana largohet me lot në sy

Për’Puthen nisi me një shumëllojshmëri ndjenjash veprimesh nga treshja e famshme Antonela-Mevlan-Lediana.

Në fillim Lediana u shpreh se ishte penduar që kishte qëndruar aq e ftohtë me Mevlanin dhe shkoi i dhuroi një puthje në mes të studios.

Më pas Mevlani i dhuron një tufë me lule Antonelës duke shkaktuar një mërzitje shumë të madhe për vajzën tjetër.

Lediana tha se ndihej shumë e tepërt në studio dhe vendos që të largohet.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?