ShowBiz

Moderatorja shqiptare publikon foto të ‘nxehtë’, komentuesit e bëjnë ‘horë’ me këtë detaj

Kiara Tito ka nisur pushimet.

Kiara Tito ka nisur pushimet në bregdet, prej nga është duke publikuar imazhe herë pas here, dhe postimi i saj i fundit ka nxitur fansat të komentojnë edhe më shumë.

Në foton e fundit të ndarë në këtë rrjet social ajo shfaqet me një fustan të shkurtër ngjyrë kuqe, ku ka ngacmuar imagjinatën me pozën e marrë.

Fansat kanë kapur një detaj tek fotoja e bukuroshes, “Të duken pak brekët”, ka shkruar njëri nga ta.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?