ShowBiz

Modelja shqiptare shfaqet komplet e zhveshur

Franceska Jaçe ka punuar një set të ri fotografik.

Franceska Jaçe është bërë një nga emrat e pazëvendësueshme të mediave rozë, bukuroshja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga seti i ri fotografik.

Në fotosesionin e punuar me fotografin Beati, modelja shfaqet krejt natyrale pa grim të aplikuar dhe e zhveshur tërësisht, ku pjesët intime mbulon me duar.

Iu deshën vetëm pak minuta që Franceska të arrij mijëra pëlqime dhe komente pozitive për këto seri fotografish artistike.

View this post on Instagram

#onset🎥🎬 #nomakeup @iambeati 👏

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on