ShowBiz

Modelja e njohur sërish provokuese, tregon më shumë se që duhët

Anastasia Kvitko po vazhdon me provokimet.

Modelja e famshme, Anastasia Kvitko, po prin si femra më e komentuar shkak i formave të saj trupore.

Anastasia madje konsiderohet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian.
Modelja e cila është aktive në rrjete sociale edhe me foton e fundit të publikuar në Instagram duket se ka pasur problem me numrin e rrobave.

Fustani i ka zbuluar shumë gjoksin bombastik dhe sigurisht se duket tejet joshëse.

View this post on Instagram

I love print dresses @fashionnova @fashionnovamen 💓fashinnovapartner

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on