ShowBiz

Miley Cyrus shfaqet e zhveshur pa fije turpi duke bërë lëvizje provokuese

Miley ka provokuar keq me postimin e fundit.

Miley Cyrus njihet si njëra prej artisteve, e cila njihet për veprimet e çuditshme që bën dhe se nuk ka fare komplekse, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, së fundi ndau me ndjekësit një video, në të cilën shfaqet e zhveshur para pasqyrës duke provokuar fansat.

Ajo po tentonte ta mbulonte gjoksin me anë të duarve teksa po e filmonte veten, ndërsa flokët i kishte të shprishura.

Në ato video, artistja vuri në pah edhe tatuazhet e shumta që ka në trup, ndërsa nuk munguan komentet e ndjekësve.