ShowBiz

Miley Cyrus “shashtriset” që do të këndojë sonte në Gërmi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus, është ngjitur në skenën e festivalit Sunny Hill, në parkun e Germisë.

Artistja e cila arriti mbrëmë në Kosovë, po bën prova për performancën elektrizuese të cilën do ta dhuroj sonte në mesin e mijëra njerëzve.

Ajo postoi një video duke kënduar me anë të cilës tha se ndihet e bekuar që është pjesë e këtij festivali dhe në përshkrimin e saj në Instagram me miliona ndjekës, përmendi edhe Kosovën.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?