ShowBiz

Milaim Zeka: Luiz Ejlli po luan ko*e me secilin konkurrentë, por më së shumti me Kiarën

Gazetari nga Kosova, Milaim Zeka i ftuar në emisionin ‘Trotuari’ në Top Channel, e ka komentuar lojën e banorit të Big Brother Vip Albania, Luiz Ejlli. Zeka ka deklaruar që Luizi, është një konkurentë shumë politikan dhe deri me tani ai po luan sipas tij ko*qe me secilin konkurentë por më së shumti me Kiarën.

Së fundmi edhe autori i njohur i shumë këngëve shqiptare, Agim Doçi ka bërë një koment për banorin e shumëpërfolur të “Big BrotherVip”, Luiz Ejlli. Poeti u shpreh se këngëtari përpiqet që ta imitojë atë në çdo gjë, por sipas tij kjo është e pamundur sepse Doçi është i paimitueshëm. Doci përmendi më tej në një intervistë për “Ora News” edhe lidhjen e Luizit me vajzën e Jozefina Topallit.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë./Albanian News