ShowBiz

Befason Milaim Zeka, e zbulon se kush i bëri ofertë nga Lëvizja Vetëvendosje

Milaim Zeka ishte i ftuar në emisionin Kojshia Show bashkë me modelen nga Shqipëria, Françeska Jaçe.

Drejtuesi e emisionit e pyet gazetarin Zeka për arsyet e mos kandidimit për deputet si dhe për preferencat politike.

Zeka tregon se kishte oferta nga disa parti politike ndër to edhe Lëvizja Vetëvendosje.

Se kush nga Vetëvendosja i bëri ofertë Zekës, shikoni videon e më poshtme në minutën 13:40.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?