ShowBiz

Milaim Zeka e Françeska Jaçe befasojnë të gjithë me këtë vallëzim

Milaim Zeka ishte i ftuar në emisionin Kojshia Show bashkë me modelen nga Shqipëria, Françeska Jaçe.

Milaim Zeka si dhe Franceska Jace kanë bërë një vallëzim sensual ne emisionin Kojshia Show duke i lenë të gjithë gojëhapur me këto prekje e përkëdhelje!

Ndiqeni në minutën e 19:49:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?