ShowBiz

Mihrije Braha dhe Naim Abazi marrin vaksinën anti-COVID

Çifti i njohur i estradës, këngëtarët Mihrije Braha dhe Naim Abazi, kanë marrë vaksinën anti-COVID.

Kjo është bërë e ditur nga vet çifti, të cilët momentin e vaksinimit e kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale

Ata kanë bërë thirrje që të gjithë qytetarët të vaksinohen.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?