ShowBiz

Mes Arbrit dhe Monikës, ky është i eliminuari i sotëm në ‘BBV’

Të premten është hapur televotimi për Monikën dhe Arbrin.

Mes të dyve, sonte njëri duhej ta linte shtëpinë, shkruan Indeksonline.

Me anë të votave të grumbulluara, ai që duhet të dalë nga shtëpia e famshme është Arbri


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?