ShowBiz

Melinda bëhet nuse, çmendi fansat me ‘twerk’

Këngëtarja Melinda Ademi, ka vendosur që për festën e “Halloween”, të duket si nuse, por jo një nuse e zakonshme.

Në mesin e artistëve që u duken unik mbrëmë në festën e “Halloween” apo siç njihet “Nata e Shtrigave”, ishte edhe rep-artistja Ademi.

Për fansat që e përcollën performancën e saj në Tiranë, rep-artistja zgjodhi një kostum të veçantë.

25-vjeçarja u shfaq në të brendshme dhe me duvak dhe pamjet e shumta nga performanca e saj po qarkullojnë në rrjete sociale.

Ajo çmendi fansat me ‘twerk’


SHIKO VIDEON