ShowBiz

Megi Pojani “rrah” shoqen e saj të ngushtë

Modelja e njohur shqiptare, Megi Pojani vazhdon të komentohet për paraqitjet e saj provokuese.

Ajo vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria e saj teksa vë në pah asetet e saj trupore.

Së fundmi, modelja ka postuar një Instastory ku Megi dhe shoqja e saj ishin duke u zënë.

Nuk dihet nëse është thjeshtë një lojë apo një përleshje e vërtetë.

Kujtojmë se Megi Pojani së fundmi është paraqitur në projektin e fundit “Katile” të reperit të njohur shqiptar, Don Xhoni