ShowBiz

Meda zbulon pa dashje se kë do ta votojë në zgjedhje

Këngëtari i tallavasë, Mehdin Përgjegjaj me nofkën Meda, i’u është futur politikës.

Meda tani në Zgjedhjet e 2019 po e mbështet koalicionin AAK-PSD, dy liderët e koalicionit Ramush Haradinajn dhe Shpend Ahmetin.

Ai në faqen e tij zyrtare ka hyrë LIVE duke treguar se përkrahë koalicionin AAK-PSD.

Kujtojmë se Meda njihet edhe për afërsi dhe raporte të ngushta me Behgjet Pacollin e AKR-së.