ShowBiz

Meda ka përparuar, publikon foto provokative me bashkëshorten – kritikohet rëndë nga fansat

Këngëtari i muzikës tallava, Meda vazhdon të jetë një nga më të kërkurit.Ai ka mijëra fansa në rrjetet sociale, ku më aktiv është edhe në Instagram në të cilin ka marrë kritika për foton e fundit të publikuar bashkë me bashkëshortën e tij Lulen, transmeton Magazina.al

Meda ka publikuar një foto me Lulen, ku shihen në një pishinë, këndi i fotos i ka nxierr ata sikur të ishin pa rroba, dhe për këtë fansat e kanë kritikuar.

“E ke tepru je bo bajat ma”, është një nga komentet që ka marr Meda në fotografinë e fundit, por ka pasur edhe të till që e kanë pëlqyer foton e çiftit.