ShowBiz

Me vetëm një foto, Loredana pranon se është rikthyer me Mozzikun

Prej ditësh në media është përfolur se çifti shumë i dashur për publikun, Mozzik dhe Loredana janë sërish bashkë. Dyshja janë kapur mat, kanë veshur rrobat e njëri-tjetrit dhe tashmë nuk ka më vend për dyshime.

Mozzik dhe Loredana ende nuk e kanë konfirmuar publikisht rikthimin e tyre, ama e kanë lënë të kuptohet, siç ka bërë së fundmi reperja.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto të makinës së Mozzikut, me të cilën reperi ka pozuar shpesh në rrjete sociale. Me këtë foto reperja ka pranuar rikthimin e saj me Mozzikun dhe kjo ka lumturuar fansat.