ShowBiz

“Më herët më thirri nga Haga”, Mozzik zbulon se çfarë i tha Kadri Veseli në telefon

Reperi, Gramoz Aliu, i njohur me nofkën “Mozzik”, ka pranuar një telefonatë nga ish-kryeparlamentari, Kadri Veseli, që po mbahet në paraburgim nga Gykata Speciale.

Veseli ia ka uruar Mozzikut Vitin e Ri.

“I thash edhe na jemi mirë të gjithë , veq nuk mujta pa i thënë qe kurrë më shumë se sot vendi ynë ka nevojë për ty e shokët tu”, ka shkruar ndër tjerash ai në Facebook.

Veseli dhe Mozzik e kanë shprehur një miqësi mes tyre edhe gjatë kohës sa Veseli ishte aktiv në skenën politike.

LEXO EDHE:  Kosova në hall nga 2 eurot false, dyqanet “dorëzohen”, i pranojnë për pagesë