ShowBiz

‘Mbulohet’ modelja amerikane, kështu i rri shamia

Modelja amerikane është shfaqur ashtu siç nuk e kemi parë.

Modelja e famshme amerikane, Kinsey Wolanski, njihet për imazhet tërheqëse që publikon, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram aty ku mori një vëmendje të jashtëzakonshme pasi hyri në fushë derisa po zhvillohej një ndeshje e rëndësishme futbolli.

Por Kinsey-t i shkon edhe shamia. Derisa po qëndron në Dubai ajo ka vendosur që ta vizitoj një prej xhamive më të njohura atje dhe me ndjekësit i ka ndarë dy foto ku shihet e mbuluar me shami.

Sigurisht se komentet ishin të shumta dhe pozitive, pavarësisht se fansat edhe u habitën për faktin se atë kishin rastisur ta shihnin vetëm pothuajse pa rroba në trup./Lajmi.net/


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?